SG73S2E1RTTD3652F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3652F
JLCPCB Part #
C6487637
Description
-55℃~+155℃ 1W 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS