SG73S2E1RTTD360J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD360J
JLCPCB Part #
C6679296
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS