SG73S2E1RTTD360G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD360G
JLCPCB Part #
C5916459
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS