SG73S2E1RTTD3400F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3400F
JLCPCB Part #
C5894348
Description
-55℃~+155℃ 1W 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS