SG73S2E1RTTD335J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD335J
JLCPCB Part #
C7312301
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS