SG73S2E1RTTD335G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD335G
JLCPCB Part #
C5753008
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS