SG73S2E1RTTD334J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD334J
JLCPCB Part #
C6679283
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS