SG73S2E1RTTD3322D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3322D
JLCPCB Part #
C6296485
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS