SG73S2E1RTTD330G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD330G
JLCPCB Part #
C6487629
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS