SG73S2E1RTTD3303D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3303D
JLCPCB Part #
C6679279
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS