SG73S2E1RTTD3163F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3163F
JLCPCB Part #
C6222298
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS