SG73S2E1RTTD3010D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3010D
JLCPCB Part #
C5894342
Description
-55℃~+155℃ 1W 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS