SG73S2E1RTTD3002D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3002D
JLCPCB Part #
C7079726
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS