SG73S2E1RTTD2742D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2742D
JLCPCB Part #
C5894334
Description
-55℃~+155℃ 1W 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS