SG73S2E1RTTD2741D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2741D
JLCPCB Part #
C5752981
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS