SG73S2E1RTTD272G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD272G
JLCPCB Part #
C6222285
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS