SG73S2E1RTTD2611D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2611D
JLCPCB Part #
C6222279
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS