SG73S2E1RTTD2610F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2610F
JLCPCB Part #
C6296467
Description
-55℃~+155℃ 1W 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS