SG73S2E1RTTD2492F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2492F
JLCPCB Part #
C7312232
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS