SG73S2E1RTTD244G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD244G
JLCPCB Part #
C6487601
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS