SG73S2E1RTTD243G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD243G
JLCPCB Part #
C5752950
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS