SG73S2E1RTTD225J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD225J
JLCPCB Part #
C7079701
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS