SG73S2E1RTTD221J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD221J
JLCPCB Part #
C5752937
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS