SG73S2E1RTTD220G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD220G
JLCPCB Part #
C7360975
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS