SG73S2E1RTTD203G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD203G
JLCPCB Part #
C6487569
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS