SG73S2E1RTTD202G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD202G
JLCPCB Part #
C7079686
Description
-55℃~+155℃ 1W 2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS