SG73S2E1RTTD201J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD201J
JLCPCB Part #
C6487567
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS