SG73S2E1RTTD200J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD200J
JLCPCB Part #
C6487565
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS