SG73S2E1RTTD200G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD200G
JLCPCB Part #
C7312189
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS