SG73S2E1RTTD2002F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2002F
JLCPCB Part #
C7360971
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS