SG73S2E1RTTD2001F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2001F
JLCPCB Part #
C5917183
Description
-55℃~+155℃ 1W 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS