SG73S2E1RTTD1R2J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1R2J
JLCPCB Part #
C6222260
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS