SG73S2E1RTTD1960F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1960F
JLCPCB Part #
C7079684
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS