SG73S2E1RTTD1823F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1823F
JLCPCB Part #
C6296441
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS