SG73S2E1RTTD1802D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1802D
JLCPCB Part #
C7079675
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS