SG73S2E1RTTD1741F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1741F
JLCPCB Part #
C5752898
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS