SG73S2E1RTTD1601F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1601F
JLCPCB Part #
C7360940
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS