SG73S2E1RTTD155J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD155J
JLCPCB Part #
C7360938
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS