SG73S2E1RTTD1472F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1472F
JLCPCB Part #
C6487534
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS