SG73S2E1RTTD1332F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1332F
JLCPCB Part #
C6487522
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS