SG73S2E1RTTD132J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD132J
JLCPCB Part #
C7079660
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS