SG73S2E1RTTD1302F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1302F
JLCPCB Part #
C5917106
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS