SG73S2E1RTTD1273F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1273F
JLCPCB Part #
C6679187
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS