SG73S2E1RTTD1241D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1241D
JLCPCB Part #
C7313128
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS