SG73S2E1RTTD122G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD122G
JLCPCB Part #
C5895286
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS