SG73S2E1RTTD1210F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1210F
JLCPCB Part #
C6679184
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS