SG73S2E1RTTD1202D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1202D
JLCPCB Part #
C5895285
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS