SG73S2E1RTTD11R0F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD11R0F
JLCPCB Part #
C7313123
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS