SG73S2E1RTTD1153D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1153D
JLCPCB Part #
C7079648
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS