SG73S2E1RTTD1150D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1150D
JLCPCB Part #
C5895284
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS